It's a sin


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Sodas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Antr. 12 20, 2011 6:01 pm

Aplink viskas it nuščiuvo, liko tik šios dvi būtybės, kurių kūnai susiliejo it į vieną - o šėšėlyje taip ir atrodė. It vienas didelė, juoda dėmė, nukritusi ant žemės. It ant žemės ištiškusi tona rašalo.
- Jeigu nežinojai, demonai visuomet žaidžia nešvariai. Tai lyg mūsų vizitinė kortelė, - jautė raganiaus kiek vis dar drebančias rankas, sudėtas ant jos pilvo, o tai sukėlė ne kas kitas, bet ta nuostaba - kai aplink, net atsimerkus, tvyro ta baisi, aklina tamsa. Nei jokios švieselės. Nei jokios paguodos dalelytės. Nieko. - Ar labai baisu? - užklausia, pūstelėdama vis daugiau savo karšto kvėpavimo į mažą erdvę tarp būtybių veidų. Jos raganiaus kerai, nežinia, ar jis iš tokius turėjo, ne itin veikė. Galbūt todėl, jog per tiek metų, Hera sugebėjo susipažinti su įvairaus plauko asmenimis. Kartais jie linkėjo būtent jai blogo. O kartais ir pati demonė, linkėdavo ir nulemdavo kažkam paskutinį atodūsį. - Ar tau reikia sąlygų? O dėl smagumo.. - demonės veidą iškreipia kraupi, bet kartu ir baisingai seksuali šypsena, kuri nušviečia it kelrodė žvaigždė. - Taip, tai išties smagu, - tada lengvai suspaudžia savo lūpas ir kelis kartus paplaka blakstienomis koketiškai, jau ketindama šiek tiek pasišaipyti. - Ir ką gi dabar, stipruoli, ketini daryti? - tarusi šiuos skiemenis, Hera visiškai atpalaidavo savo kūną, leido jam lengvai priglusti tiek prie ją spaudžiančios sienos, tiek prie Christian, kurio tankus kvėpavimas vertė demonės veido odą eiti pagaugais. Žvilgsnis buvo įsmeigtas į raganiaus tuščias, bet vis dėl to spindinčias akis, kuriose dabar karaliavo demoniška tamsa ir nieko daugiau.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Antr. 12 20, 2011 6:24 pm

Christianui tamsa nebuvo baisi, o greičiau nepatogi. Visgi kiekvienas pojūtis teikdavo tam tikrą pranašumo jausmą. Dabar buvo keista nematyti ne tik aplinkos, bet dar labiau - jį iš dalies sužavėjusios demonės.
- net neabejojau, kad jeigu žaisi - žaisi nešvariai. Bet nematau prasmės tau žaisti su manimi. Verčiau rinkis kokį žmogų. Juos lengviau išgąsdinsi ir greičiau pajusi jų baimę. - Christian puse lūpų šyptelėjo, jis pats mėgdavo žaisti su kitais, labiausiai būtent dėl to, kad matydavo jų baimę ir kitus tomis akimirkomis užvaldančius žvėriškus instinktus. Šiuo atveju jam nepatiko tas faktas, kad ko gero jis buvo 'auka', o taip seniai jau nebuvo buvę.
- tik sakau. Tam tikros sąlygos žaidimą padaro kiek įdomesnį. Kitu atveju, tu ko gero jau būtum dingus, bet matyti, kaip priešininkas kankinasi žymiai įdomiau, tiesa? - jo veide atsirado įprastinė kiek ironiška šypsenėlė.
- Bet jei ne, puiku. Tau dingus mano tikslas vis tiek bus pasiektas, nors ir su pasekmėm, būsi nebe čia. Ir aš, galėsiu daryti tai, ką suplanavęs. Žinoma, prie to prisidės ir apmąstymai, kaip susigrąžinti regą... Visgi, rodos, tik šiek tiek paįvairinai mano niūrią egzistenciją... mergyt, - pasakė jis vėl pabrėždamas demonę taip erzinusį žodį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Antr. 12 20, 2011 6:49 pm

Hera iškėlusi galvą žvelgė kažkur į tolumą, į matomas, išsikišusias bei apsnigtas kalnų viršūnes, nuo kurių demonė ir pajuto ledinį vėjo dvelktelėjimą. Kažkodėl jis dar atsidavė mėtomis bei poliarine naktimi.
- Tame ir šuo pakastas - mirtingųjų rasė labai greitai išsigąsta, netenka savitvardos bei proto. Jie labai emocionalūs, o tai jiems trukdo blaiviai suvokti situaciją.. Jautrūs taip pat. Bet dažniausiai visi pasiekia tą pačią siaurą, kraupią ribą, jog net savo pačių motinas išskerstų. Išluptų joms žarnas ir patys jas, žalias surytų vien tam, kad išgelbėtų savo nieko vertus kailius. O tą, kuri juos augino, saugojo kad nuo vargšelių nei vienas sumautas plaukas nenukristų - jie ją lengvai paaukoja dėl savos gerovės, - pasakiusi tokią ilgą, turbūt ilgiausiai užtrukusią kalbelę nuo judviejų susitikimo, Hera iš pradžių primerkė, o paskui išvis užmerkė akis, bandydama pati pasijausti rami, o toje aklinoje tamsoje paskęsti it žuvis, kuri neteko galimybės kvėpuoti. - O tu labai daug išmanai apie žaidimus, Christian. Gal ir pats mėgsti juos žaisti? - demonės balsas tapo viliojantis: maždaug toks, kokiu patampa tuomet, kai suradusi nieko vertą žmogiūkštį, įkalba jį parduoti sielą pragaro gniaužtams. Jis užburia, sukausto vietoje, neleidžia ištarti nė žodžio. - Jeigu norėtum, kad aš išnykčiau, - kiek pasimuisto demonstratyviai raganiaus sukurtuose gniaužtuose ir nusikvatoja. - Dabar taip stipriai nebandytum manęs sulaikyti.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Tr. 12 21, 2011 6:57 pm

Christian kuo toliau, tuo keisčiau jautėsi būdamas visiškai aklas. Taip, iš pradžių jis reagavo labai ramiai, bet kuo toliau, tuo labiau jį nervino toks apribojimas. Girdėdamas demonės balsą ir argumentavimą, dėl ko mirtingieji ne tokie įdomūs žaidimams Christian giliai atsikvėpė kartu ir įkvėpdamas pačios Heros kvapo. Išgirdęs klausimą, kuris kažkodėl jam nuskambėjo tarsi spąstai, vaikinas vėlgi šyptelėjo įprastine, nedidele, ironiška šypsenėle. Vėlgi, raganius neskubėjo atsakyti. Vietoj to išgirdo kiek akivaizdų faktą - jis dar nenorėjo, kad demonė išnyktų.
- taip.. tu teisi.. - sumurmėjo gan tyliai, mat praradus regą ir tarsi sustiprėjus kitiem pojūčiam nebematė reikalo garsiai kalbėti. Tuo labiau, kad mergina buvo taip arti, kad būtų išgirdusi bet kokius jo žodžius. Vaikinas lėtai leido galvą žemyn, kol nosimi ir lūpomis prilietė Heros kaktą.
- dėl abiejų dalykų, ko gero. Mėgstu žaisti, - tyliai sukuždėjo, lūpomis vos liesdamas jos kaktą. Tada nosimi švelniai braukdamas palei merginos skruostą leido vėlgi veidą žemyn ir pats kiek palinkdamas. Viena ranka nuslydo nuo sienos ant demonės liemens ir dabar jau slydo jos šonu žemyn ant šlaunies.
- bet ne kai žaidžiama su manimi.. - pabaigė sakinį ir vos vos atitraukė veidą nuo jos, dabar jau jausdamas visai šalia jos kvepavimą ir žinodamas, kad veidą laiko daugmaž vienodame lygyje su ja.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Tr. 12 21, 2011 7:23 pm

Hera netikėtai pasijautė kiek keistokai, kiek geidulingai, vos klastingojo raganiaus švelnus kvėpavimas taip stipriai priartėjo prie josios ilgo kaklo. Visi merginos raumenys įsitempė iki paskutinės ląstelės ar to pačio audinio, kiekviena sausgysle tekantis kraujas kiek prislopo, it gavęs nežymų smūgi ir demonė, stipriai atrėmusi viršugalvį sieną, bandė suvokti, kas čia vyksta.
- Aš visuomet teisi. Tokie jau mes, - sušnabždėjusi tuos žodžius, Hera vyptelėjo. Ji irgi suprato, jog rėkti ar kelti balso nėra prasmes. Toje erdvėje, kurioje tuo metu šios dvi būtybės buvo paskendusios, aiškiai girdėjosi kiekvienas jų nežymus deguonies kvėptelėjimas, o gal net ir net ir garsas, blakstienoms nusileidus žemyn, per įprastą markstymosi procesą. Dar demonė suprato, jog kaip puiku, kad dabar raganius netekęs regėjimo -
to dalyko, kas priverčia kiekvieną būtybe matyti aplinką, suvokti galimus ateities įvykius ar tiesiog jaustis jaukiai pažįstant aplink supantį pasaulį. O būdamas ten, kur dabar ir turi galimybę pabuvoti, vaikinas sunkiai rastų kad ir kelią iš čia.. Hera todėl jautėsi saugiai. O kodėl ir pati nelabai žinojo.. Galbūt dėl tol, jog jai, kaip iš pragaro nužengusiai galingai būtybei, buvo itin malonu matyti bet kokio padaro skausmą. Taip tiesiog Hera buvo mokyta, taip ji ir nugyveno visus savo aštuonis šimtus metų. Ir dėl nieko ne kiek nesigaili. - Taigi tau patinka žaidimai.. bet kai juose esi šeimininkas? - išleidusi į pasaulį gilų atodūsį, lyg nuo kažko jai palengvėtų, it nuo pečių būtų nukritęs sunkus nešulys, Hera spoksojo į raganiaus veidą ir bandė kažką jame įskaityti. Galbūt demonė norėjo išvysti neapykanta, įniršį ir išsišokusias venas - bet tokių dalykų neturėjo garbės išvysti. Prieš jos akis stovėjo kiek apsvaigintas, it kažko laukiantis veidas. Būtent dėl šių priežasčių, Hera kiek piktokai suurzgė bei prikando savąją apatinę lūpą.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Tr. 12 21, 2011 7:47 pm

Pagaliau Christian, tarsi praradęs viltį praregėti, užsimerkė. Taip, jis atrodė ramus, bet po truputį tokia situacija ėmė jį nervinti. Paprastai jis ir taip greitai įsikarščiuodavo, todėl gan keista, kad iki šiol buvo visiškai ramus. O ir švelnumas jam buvo nebūdingas, kaip kad dabar elgėsi su demone. Merginai tyliai uždavus klausimą Chriso net širdies ritmas padažnėjo, ėmė greičiau kvepuoti ir visas įsitempė. Ko gero demonė sulaukė to, ko tikėjosi. Jis nekentė pralaimėti ar jaustis silpnas, o toks staigus regos praradimas, būtent ir sukėlė tokį jausmą. Vaikinas tvirčiau suėmė ranka jos koją, kita ranka taip pat atsidūrė ant demonės kūno, spausdama ją prie sienos dar labiau.
- atsakymas pernelyg akivaizdus, nemanai taip? - gan tyliai pradėjęs raganius užbaigė normaliu, o tokiom aplinkybėm - gan garsiu, balso tonu.
- verčiau sakyk man, Hera, ar man verta gaišti laiką tikintis, kad atgausiu tai, ką atėmei? - pykčio perpildytu balsu išrėžė jis ir vėl atsimerkė, tiesiog iš įpročio.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Tr. 12 21, 2011 8:05 pm

- Kokie mes nekantrūs, ajajaj, - pajutusi, kaip ji visa dar stipriau prisitvirtina prie sienos, o reiklios Christian rankos žaibišku greičiu atsiduria ant demonės moteriškomis linijomis pasižyminčio kūno linkių, Hera kiek pasipiktinusi pavarto akis. Kažkodėl tikėjosi, jog raganius ištemps ilgiau. Manė, jog jis nebus mažas vaikutis išsigandęs tamsos ar baubo po lova. Bet pasirodo, ir ji pati dar sugeba suklysti kartkartėmis, užėjus kažkokiai skaisčiojo mėnulio fazei. O pastarasis dabar išdidžiai kabėjo dangaus viršūnėje, atrodo, lyg nė neketina užleisti garbingos vietos skaisčiajai saulei, kuri suardys tą kraupią atmosferą.
Hera ištempia sąvąsias rankas iš vaikino ją surakinusių gniaužtų ir kiek kilstelėjusi galvą, jog tai padaryti būtų paprasčiau, šypteli.
- Mielasis raganiau, šią mielą naktį aš kažkodėl dosni tokiems kaip tu, - demonė iškelia ranką link raganiaus skruosto ir nevalingu judesiu, bet vis dėl to ganėtinai švelniai, delną ant pastarojo ir uždeda. Tuomet, nežymiai prikandusi lūpą, kelis kartus nykščiu lėtai pavedžioja po vaikino minkštą, viliojančią, tokią nuo plaukelių kiek šiurkščią odą bei nurijusi kažkur gerklės viduryje susikaupusias visiškai nereikalingas seiles, kitą ranką greitu judesiu užmetė jam ant peties. Nieko nelaukdama, Hera kelis centimetrus palenkia galvą, sustoja maždaug už kelių centimetrų nuo raganiaus nosies galo ir laukia, kada gi Christian supras, jog Hera jau grąžino jam dar vieną jutimo organo funkcionavimą.
- Jeigu jau taip nori matyti, prašom - atrodei per daug išsigandęs, per daug nejudrus, o tai tave verčia jaustis silpnu, - Hera išsišiepia ir kresteli plaukus taip, jog jie vos ne visi sukristų ant josios peties.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Tr. 12 21, 2011 8:31 pm

Christian iš pradžių viską ėmė matyt kaip pro rūką, bet greitai užsimerkė, lyg vėl norėdamas grįžti į tamsą. Vaikinas kone akimirksniu nusiramino, atleido gniaužtus, nors ir nepatraukė rankų nuo merginos kūno. Kelis kart normaliu tempu įkvėpęs oro jis pagaliau lėtai atsimerkė. Pirmas vaizdas, kurį jis pamatė, buvo demonės veidas, o tiksliau - jos akys. Kažkodėl jis nevalingai šyptelėjo, bet greitai veido išraiška vėl tapo įprastinė.
- aš nebūnu silpnas. - pasakė aiškiai ir užtikrintai.
- tiesiog norėjau įsitikinti, kad tau patinku, - taip, Christian niekada nestokojo pasitikėjimo savimi, o dabar, ko gero būtent - atgavus regėjimą, jis buvo dar ryškesnis, nei įprastai. Ir veide vėl pasirodė ta nedidelė šypsenėlė.
- Kaip demonė, Hera, esi tikrai pernelyg gera. Rodos tuoj imsi daryti gėdą savo rūšiai, - nesiliovė gan naglokai spoksoti jai į akis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 22, 2011 2:46 pm

- Oi, mielasis.. Manau, tu kažko tikrai nesupranti - neketinu žudyti tų, kuriuos noriu pavergti savo pusėn. Tu galingas raganius, o artėja ta akimirka, kai man prireiks visų blogio padarų jėgų ir klusnumo. Tu gali būti vienas iš jų, - Hera suspaudė savąjame delne Christian petį, kelis kartus vulgariai liežuviu apsivedė lūpų kampučius. - Ir nors žinau, kad raganos bei raganiai dažniausiai nesikiša į tokius reikalaus - manau, jog tau tai būtų neprošal padaryti, - demonė pūstelėjo savo žavaus, mistiško dūmo ir aplink pasklido kiek vangoka dulksna. Iškėlusi pirštą pradeda naudodama jį lėtai, žvelgdama į raganiaus akis, vedžioti po raganiaus veido odą, o neilgai trukus, ima ir sustoja ties lūpomis. - Aš tave apdovanosiu viskuo, ko tavo taip stipriai, kaip galingas variklis, pulsuojanti, krauju pasruvusi širdis geidžia. Ko kažkada troškai, bet turėti negalėjai.. - Hera pakreipė galvą į vieną pusę ir įrėmė savo šlaunis į jo kūną. Tą pačią akimirką, kai jis atlaisvino pančius, demonė atsidūrė toje vietoje, kur ne per seniausiai Christian jautėsi kaip padėties šeimininkas. Raganių spausdama prie trupinėjančios sienos, Hera įsmeigusi akis į vaikino veidą, ganėtinai grėsmingai pastarojo artėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 22, 2011 3:04 pm

Christian žvilgsnis pasidarė kiek įtarus vos demonei prabilus. Bet tada gan garsiai nusijuokė, negalėdamas patikėti savo ausimis.
- pavergti savo pusėn? Brangioji, - savo ruožtu kreipėsi į ją.
- manęs pavergti negali niekas. Klusnumo - taip pat nesusilauks. - pasakė, bet akimirkai dirstelėjo jai į lūpas, kai ši jas lyžtelėjo. Toks veiksmas, bei merginos prisilietimai jį tarsi apžavėjo. Ir štai po kelių akimirkų jis jau pats buvo atremtas į sieną. Jis suvokė, kad dabar vos ne stačia galva nėrė į pavojų, bet mergina jį pernelyg viliojo, kad būtų lengva atsitraukti. Šiaip ne taip jis sugebėjo šiek tiek susivokti.
- Man nieko nereikia. Aš neturiu norų. Ar bent įsivaizduoji, kaip sunku į savo pusę patraukti tą, kuris nieko nenori? - jo lūpose vėl pasirodė nedidelė šypsenėlė. Turbūt todėl, kad šį kartą sakė tai, ką galvojo. Ir netgi nebuvo tikslo meluoti.
- patarčiau tau ieškotis kitos aukos, mieloji.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 22, 2011 3:17 pm

Hera tada nepatikliai spoksojo į raganiaus akis, it bandydama įskaityti, suprasti, ar jo ištarti, jos nė kiek netenkinantys žodžiai, buvo tiesa. Ne tą ausys norėjo išgirsti, Jai, kaip demonei, buvo pasiekiama viskas: ar bent jau ji taip manė. Todėl būtent toks pareiškimas, koks dabar pasiekė josios ausis, privertė merginą ne šiaip sau pasišiaušti kaip laukinei katei, bet maždaug kaip visai panterai ar leopardei. Demonė visai nenorėjo imtis smurto, nes taip, kad ir labai norėtų - tos persvaros iš raganiaus pusės ne itin daug gautų.
- Tu teisus, tai išties sunki misija.. Gal net neįmanoma, - Hera krestelėjo plaukus į priekį, sau ant stangrios krūtinės ir kelias akimirkas mirtinoje tyloje, pasunkėjusiame ore, žvelgė į raganių. Tiksliau jo akis. - Bet sunku matyti būtybe, kuri nieko nenori. Išvis ničnieko, šiame galimybėmis plačioje žemėje. Nors norai visuomet atneša tik saldžias nuodemes, tai vis dėl to palengvina darbą man. Be jų gyventi taip pat juk būtų nuobodu.. Klausi kodėl? Nėra ko siekti, ar apie kažką svajoti.. Nejau, Christian, tu gyveni tokį liūdną, nuobodų gyvenimą? Bet jeigu vis dėl to jau turi viską, ko geidžia tavo plakanti širdis, - demonės pirštai nuslysta link tos vietos krūtinėje, kur pulsavo stipri, vyriška vaikino širdis. Kelis kartus per tą vietą perbraukė, o vėliau ištiesė delną ir tiesiog nuo jo kūno sklindančia šiluma. - Tai tikrai, labai sveikinu. O dėl aukos.. Hmhm.. - ji išsišiepė. - Man visai patinka ir čia, o jeigu tau tai nelabai prie nuotaikos - tuo labiau.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 22, 2011 3:34 pm

Christian dabar jau visiškai ramiai žiūrėjo į merginos akis. Galbūt džiaugėsi vėl galėdamas regėti, o gal tiesiog buvo kiek susimąstęs...
- jeigu tau sunku matyti tokią būtybę, galbūt tai aš turėčiau atimti iš tavęs matymo dovaną, - kiek ironiškai nuskambėjo raganiaus ištarti žodžiai.
- Be to, niekada nesakiau, kadm an gyventi yra įdomu. Įdomu tampa, kai būna problemų. Visgi jos anksčiau ar vėliau išsisprendžia. Dar svarbiau - galbūt kažko noriu, bet dabar, po tiek metų, viską išmokau pasiekti pats ir net be didelių pastangų. Man nereikalinga niekeno kito pagalba. Tuo labiau - ne demonės, - pasakė ramiu, monotonišku balso tonu.
- esu per daug patyręs, kad mane pavergtum. Graudi tiesa. O jeigu tau reikia raganiaus paslaugų - siūlau jaunesnį rinktis, bus gerokai lengviau. - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 22, 2011 3:55 pm

Hera kiek kilstelėjo galvą ir dabar jau aklinai už tamsėjusiomis akimis, apžvelgė aplinkui šėlstantį vėjo ūžimą ir prunkštelėjo. Nepatiko jai, kur pakrypo galva, o kadangi nebe buvo nuotaikos daryti blogo ar kažką dėl įdomumo pakankinti, mergina tik nusižiovavo, savo liauna ranka užsidengdama burna.
- Žinoma, visuomet smagu turėti galimybę regėti, bet jeigu nori atimti man šią privilegiją - pirmyn. Išgyvenau maždaug 50 savo gyvenimo metų aklinoje tamsoje, bandydama vien tik iš likusių pojūčių suvokti, kur mane nuneš likimas, kas priešas, o kas draugas. Niekada nesijaučiau galingesnė nei tada, kai tamsa, tikrąja ta žodžio prasme, lydėjo mane kiekviename žingsnyje. - tuomet mergina patraukė rankas nuo raganiaus ir kiek nusivylusi pakrypusiomis temomis, palankstė kaklą tai į vieną pusę, tai į kitą. Akys proceso metu buvo įsmeigtos į purviną, pavėsinės nuolaužomis apdrabstytą gabalėlį sniego, kuris nuo jos žvilgsnio ėmė ir ištirpo it nebuvęs. - Jauni tokie impulsyvus, - gūžtelėjo pečiais Hera. - O jei vėl grįžtant prie regėjimo - matyti vis tiek yra smagu vien dėl to jau, jog galiu matyti kiekvienos būtybės veidą ar atskiras jo detales.. - ji išsišiepė paslaptinga šypsena, kurioje lyg ir paslėpė gundančia užuominą, bet beveik nujautė, jog raganius tikrai to nesupras. Ne todėl, kad jis kvailas, bet todėl, kad Hera tai padarė vos vos pastebimai.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Pen. 12 23, 2011 2:42 pm

Christian ramiu žvilgsniu spoksojo į kiek nuobodžiaujančią demonę. Atimti regėjimo jai iš tiesų nesiruošė. Ir ne todėl, kad ji tai traktavo vos ne kaip pranašumą, bet tiesiog neturėjo noro naudoti bent kiek sudėtingesnių kerų šią akimirką. Tiesa buvo ta, kad jis apskritai prarado norą dabar naudoti kerus ar kažką panašaus. Dėl to ir atvykimas čia prarado pirminį jo tikslą. Vaikinas atsikvėpė. Jis ir pats, nors nebuvo jaunas, dažnai būdavo pernelyg impulsyvus. Dažnai vien dėl to, kad gyvenimas pasidarydavo pernelyg monotoniškas, kai elgiesi per daug apgalvotai.
- Šiaip ar taip, tikrai linkiu tau surasti reikiamą tarną. Bus tikrai įdomu stebėti visą veiksmą iš šono. - paprastai pasakė.
- arba trukdyti visoms pusėms vienu metu, - pasakė vos gūžtelėdamas pečiais.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Pen. 12 23, 2011 3:15 pm

Hera atsiduso, iškvėpė plaučiuose susikaupusį oro tūrį ir vėl, eilinį kartą, pažvelgė į raganių.
- Nesu nusiteikusi klausytis tavo palinkėjimų, it jos būtų kažkuo man labai svarbios. - demonė pavartė akis, lėtai pirštais slysdama per alkūne, ritmingais judesiais kartais ją patrindama. - Stebiesi iš šono tol, kol ateis laikas būti kažkieno pusėje. Jei nebūsi nei vienoje - vis tiek žūsi, - Hera pavartė akis, it nenorėdama labai apie tai išsiplėsti. Ypač todėl, kad raganiai tokios būtybės, su kuriomis nė neverta gaišti laiko. Nei pati demonė labai suprato kodėl čia išvis taip gražiai elgėsi, juk jai tai nebūdinga. Akimirką apmąsčiusi savo širdies pasikeitimą, Hera nusprendė nepalikti tokio gero įspūdžio Christian. Pasitelkusi į pagalbą savo mėgstamą kraujo valdymą, kurio galybė galėjo būti pavaizduota ant kiekvieno gyvo organizmo, demonė suspaudė kumštį stipriai stipriai, it bijotų, jog kažkas bandys jį atplėšti. O Christian turėjo jaustis taip, jog vaikino širdis yra spaudžiama, jam vis sunkiau kvėpuoti ir susiprasti aplinkoje. Panorėjusi, Hera galėjo kumštį atleisti, arba atvirkščiai, dar labiau suspausti, jog ši žavinga būtybė nusibaigtų.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
CHRISTIAN MURRAY

CHRISTIAN MURRAY

 Iki kaulų smegenų : ...
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 44
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Antr. 12 27, 2011 9:34 am

Christian jau žiojosi atrėžti Herai, tačiau staiga pajuto skausmą krūtinėje. Jis nustojo kvepuoti, susiėmė už krūtinės ir sulinko. Iš pradžių net nelabai susigaudė, kas vyksta. Viską ėmė matyti lyg pro rūką. Jo akys pajuodavo, lyg bandytų prieštis tam, kas vyksta. Tada nevalingai mostelėjo ranka demonės pusėn ir stiprus oro gūsis pakėlė ją nuo žemės, bloškė šalin, kol ji atsitrenkė į storesnį medį, stovėjusį nuošaliau, o tada taip pat staigiai ėmė skrieti link pačio raganiaus. Nusileido taip pat gan triukšmingai, bet ant žemės, lyg nematoma ranka ją būtų kaip lėlę paguldžius ant žemės. Būtent tą akimirką raganiaus keliai galutinai sulinko ir jis atsiklaupė visai šalia gulinčios demonės. Jis atsikosėjo, net nesugebėdamas normaliai įkvėpti oro, o tada visai sulinko, viena ranka atsiremdamas į žemę, kitą staigiai uždėjo ant demonės pilvo.
- nus..tok.. - vos sugebėjo išlementi raganius, o jo rankoje ėmė jaustis didelis energijos antplūdis, kurį paleidus tiesiai į Heros pilvą, ko gero jai tektų bent pusvalandį bandyt nuo to atsigauti. Kita vertus Christian šiuo metu buvo žymiai blogesnėje situacijoje, nei demonė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   Kv. 12 29, 2011 11:03 am

Hera gulėjo ant šlapios žolės, jausdama kartų oro tvaiką ir giliai kvėpuodama. Raganius ją šiek tiek nustebino, išmušė iš vėžių, bet daugiau to nebus. Mergina kiek pakilo, patogiai atsisėdo ir žvelgė į skausmų raitomą kūną, kuris traukuliškai, bet kartu sinchroniškai trūkčiojo vietoje.
- Štai kas būna kai suerzini demonę. Nustoti? - ji nusikvatojo užvertusi susivėlusią galvą į dangų, o vėliau vėl nuleido. - Juk sakei aš per gera.
Hera kiek atleido delną, bet tik taip, jog jis galėtų kiek normaliau orientuotis aplinkoje, o skausmas išliktų vos ne toks pat. Taip bent jau raganius galės atsakyti į užduodamus klausimus.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sodas   

Atgal į viršų Go down
 
Sodas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
It's a sin :: GRIŪVĖSIAI-
Pereiti į: