It's a sin

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Medžiotojų trobelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
TRINITY DIAMOND
fuck you, you fucking fuck

 Iki kaulų smegenų : gėrietė
 Murr : 4
 Pranešimų skaičius : 78
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 6:26 pm

( jetaau,kai man patinki tu.:DD :x ))
Jeigu girdėtų bent puse jo minčių, einant jam iš burnos, turbūt ištirptų kaip snaigė pavasarį, arba krisdama ant šiltos žmogaus rankos. - tu negalėtum nieko man padaryti. jug žinai, - žengė žingsnį artyn jo. - tu gali tvardytis. kažkur ten širdies gilumoj, tu sugebi tvardytis ir tavo demoniška prigimtis, ji tarsi dingsta. - lyg ir užtikrinta, kad jis negalėtų nieko jaio padaryti, pasakė. Jos galvelėj kaip jau įprasta prie jo, buvo kilęs milžiniškas sąmyšis ir noras būti su juo, konkuravo tarp noro dingti iš čia ir stengtis kuo greičiau jį pamiršti. Pastarasis reikalautų daug daugiau kančių, tačiau galbūt užtikrintų jai visapusišką nepriklausomybę ir baimės nukentėti nuo kažkieno demoniškos rankos nė neliktų. Ji veikiau pasirašytų eiti per gyvenimą ir jo sunkumus kartu su juo. Pasinert į visus tykančius pavojus ir rizikuoti viskuo dėl savo laimės, tačiau jeigu jis nenori, nieko taip ir neišeitų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DANIEL HELWING

 Iki kaulų smegenų : .
 Murr : 1
 Pranešimų skaičius : 120
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 6:39 pm

(eik tik, nemelavus čia :DDD)
- Tu tiesiog taip manai. O aš nežinau ar aš tikrai galėčiau. - atsidūsta, na jam baisu net pagalvot apie tai ką jis jai norėjo padaryt pirmą kartą. Jis vis dar aiškiai atsiminė visus tuos planavimus galvoje iki mažiausių smulkmenų. Apie tai kaip ką darys. Vat būtent nuo to dabar pats savim šlykštėjosi - Kuo aš tau patinku? - tarsi iš niekur nieko paklausia pažvelgdamas į ją - juk žinai, kad aš nesu geras. Žinai ir tai, kad nužudžiau daug žmonių ir tu turėjai būti viena iš jų. - pasako nežinia kodėl. Galbūt tiesiog taip stengiasi ją bent kiek įbaiginti, arba tiesiog nori jog ji aiškiai suprastų realybę. kad galbūt dabar išsigandus pabėgtų. Tada tikriausiai būtų daug lengviau negu su kokiais nieko gero nežadančiais atsisveikinimais - Trinity, juk žinai, kad man patinki labiau nei kas kitas, bet aš tiesiog nežinau ar kas nors iš viso to išeitų. aš tiesiog noriu tave apsaugoti. Ir noriu jog būtum laiminga be tų visų nesąmonių.
Atgal į viršų Go down
TRINITY DIAMOND

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 6:48 pm

(( kur eit?;? :D be melo, tiesą sakau.:D))
- o jeigu mano laimė tai tu? - paklausė, žvitriai akytėmis varinėdama po kambarėlį. - jeigu mano laimė susideda iš tavęs ir visų tų nesamonių, kurios gal būt mūsų laukia? - dar kartą tarstelėjo vis arčiau eidama link jo. Kai sustojo tiesiai priešais jį, švelniai pirštais perbraukė jam per kaklą. - bet tu nenužudei manęs ir negalėtum to padaryti. aš tau nesu niekas. o tai jau šį tą reiškia. - lyg paguosdama pačią save numykė. - tu man patinki, toks koks esi. blogiukas, nužudęs ne vieną žmogų. demonas be pasigailėjimo. galvažudys, kietakaktis egoistas, viskuo besinaudojantis tik savo tikslams pasiekti. toks tu man patinki. niekada neįsivaizdavau tavęs geriečio amplua, ir aš nenoriu kad tu pasikeistum. mane traukia tai, kad tu kitoks nei kiti. - dabar tikrai išpylė visą tiesą be jokių užuominų ar niekam nesuprantamų sąvokų. Ji norėjo kad jis suprastų, už ką yra jos mylimas. Kad suprastų jog nesvarbu kas jos laukia, ji pasirengus peržengti visas ribas, net jeigu visos galios pasaulyje tam priešinsis.
Atgal į viršų Go down
DANIEL HELWING

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 7:02 pm

Neatsako į tuos galbūt labiau retorinius jos klausimus tiesiog stebėdamas ją artėjant. Jai perbraukus jam per kaklą nesusilaikęs prisitraukia ją arčiau ranka apkabindamas per liemenį - taigi, jeigu pasikeisčiau ir patapčiau geresniu berniuku tada jau tau nebepatikčiau? - kilsteli antakį nusišypsodamas ir mintyse tarsi sau paliepdamas negalvoti apie tuos visus blogus dalykus, na juk geriau jau gyvenstų šia akimirka. Atsidusęs kilsteli ranką ir vos pirštų galais liesdamas perbraukia jai per skruostą, o paskui nuslysta kaklu ir vos šypteli - Tai turiu būti vis dar toks pat blogas, užsispyręs ir niekam gero nelinkintis demonas? - kilsteli antakiuką ir sukikena
Atgal į viršų Go down
TRINITY DIAMOND

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 7:14 pm

apsidžiaugė, kad situacija bent kažkiek prablaivėjo ir tos įtampos kažkaip kaip ir nebeliko, - tai nereiškia kad turi lipt visiems per galvas, bet čia tik užuomina, kad man patinki ir patiksi, toks koks būsi. - sunėrus rankutes jam aplink kaklą, pati prislinko arčiau ir leido pirštams panirt jo plaukuose. - žinoma tu gali keistis, beeet turi žinot, kad nesvarbu koks tu, svarbu tai ką jaučiu tau. - tyliai sušnabždėjo ir pati nulenkus galvą kiek sukikeno.
Atgal į viršų Go down
DANIEL HELWING

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Tr. 12 21, 2011 7:44 pm

- Mhm.. ž numykia ten kažką nelbai ten r klausydamas jos žodžių, o paskutinius iš vis ten praklausydamas. vienos rankos pirštais žaisdamas su jos plaukais įkvepia jos aromato pasklidusio aplink jį jai rankutėmis apsivijus aplink jo kaklą. Laisva ranka prisitraukęs ją prie pat savęs ir tarsi nepalikdamas tarpo tarp jū vos šypteli ir švelniai lūpomis prigludo pie jos lūpų pradėdas ją bučiuoti.
Atgal į viršų Go down
TRINITY DIAMOND

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Pen. 12 23, 2011 5:08 pm

Ji jau irgi ne itin kažką norėjo kalbėti, tik atsidavus jo judesių magijai, prisiglaudė ir taip švelniai lūpomis bučiavo jo lūpas, jautė virpuliuką pilve ir linkstančias kojas. Aistringai bučiavo jį, karts nuo karto giliai įkvėpdamo naujo oro gūsio. Sunėrusi rankeles ant jo kaklo, leido pirštams pasklisti po jo plaukus.
Atgal į viršų Go down
DANIEL HELWING

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Pir. 12 26, 2011 4:51 pm

Truputį atsitraukės perbraukia pirštais jai per plaukus kartu nubraukdamas juos jai nuo vedi ir šypteli.
- Eime kur nors kitur.. - sumurma, na, juk vis gi tokia vieta, tai neturėtų būt labai jau jos mėgstama
Atgal į viršų Go down
TRINITY DIAMOND

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Pir. 12 26, 2011 7:48 pm

Aišku sutiko su jo pasiūlymu ir linksmai nusišypsinus, - kur? - paklausė
Atgal į viršų Go down
DANIEL HELWING

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   Antr. 12 27, 2011 12:05 pm

- Na... tarkim namo? - kilsteli antakį, nu taip biškutuką pačiam keistai nuskambėjo tas žodis namai, na bet vis gi jie juk kartu gyvena. NA bent jau tam pačiam name.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžiotojų trobelė   

Atgal į viršų Go down

Medžiotojų trobelė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2