It's a sin


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 RASIŲ APRAŠYMAI

Go down 
AutoriusPranešimas
HERA RUSSEL
I like to play dirty.
HERA RUSSEL

 Iki kaulų smegenų : Badass.
 Murr : 3
 Pranešimų skaičius : 182
 Prisijungė prie mūsų: : 2011-12-13

RašytiTemos pavadinimas: RASIŲ APRAŠYMAI   Št. 12 17, 2011 5:03 pm

Daugelis jau seniai pažįsta šias rases, bet informacijos niekuomet nebus per mažai.

DEMONAI

Vienos iš galingiausių bei klastingiausių būtybių, kada nors vaikščiojusių žeme. Taipogi, viena iš seniausių. Puikiai moka visus apsukti aplink savo mažąjį piršteli, beveik kiekvienas senesnis demonas sugeba įsiskverbti priešams į mintis, atsiminimus ir juos pakeisti. Pasitelkiant į pagalbą jų kraują, galima vampyra pasiųsti ligon arba miriop. Kuo jo daugiau kraujasiurbys gauna į savo kūną - tuo blogiau jam gali baigtis.
Jie patys turi du pavidalus:

 • žmogiškąjį, t.y. tokį, kokį sugeba užvaldyti. Jį gali nuolatos keisti.
 • demoniškąjį, kuris gali pasirodyti bet kada, kada jis nori. Taip pat, gali atsirasti ir atskiros detalės, kaip - ragai, nagai ar pan.

Maitintis gali daug kuo - dėl smagumo ar pagaulės įspūdžio žmonių maistu, krauju ar kitų būtybių organais.
Demonus taip pat labai sunku nužudyti - tam reikia paaukoti angelą, o ritualą gali atlikti tik itin sena bei patyrusi ragana.
Jų buvimą netoliese iškart pajaučia elfai, angelai bei raganos.

VAMPYRAI


Nuo žilos senovės žinomos būtybės, kurios egzistuoja gerdamos žmonių arba gyvūnų kraują, dažnai turinčios antgamtiškų galių, ypatingiau funkcionuojantį kūną ir sugebėjimą persikūnyti į gyvūnus (šikšnosparnius). Nors iš pradžių jie bijojo saulės šviesos, bėgant metams, sugebėjo papirkti raganų, kurios suteikė jiems galimybę vaikščioti dieną be jokių rūpesčių.

Ypatybės:

 • Pasižymintys itin didele fizine jėga, greičiu.
 • Be kraujo gali išgyventi maždaug 3 dienas, po kurių vampyrui darosi vis sunkiau ir sunkiau.
 • Prisibijo demonų dėl pastarųjų kraujo poveikio jiems.
 • Puikiai sugeba įsimaišyti į minią, jų energiją itin sunku pajusti.
 • Žmogų paversti tokia būtybe reikia tik jam sugirdyti vampyro kraujo. Todėl, per itin trumpą laiką jų gali atsirasti labai daug.
 • Kai kurie vampyrai dar turi vieną gebėjimą.


ŽMONĖS

Mirtingumu pasižyminčios būtybės, kurios prieš galingąsias mistines būtybes yra bejėgiai, bet iš paskutiniųjų stengiasi kažkuo pagelbėti kerštui už savo šeimą. Kai kuriems žmonėms nebuvo net artimųjų pranešta jog egzistuoja tokie kaip angelai ar demonai, tad jie gyvena gana nuobodžiai.


ANGELAI

Tai patys tobuliausi miesto gyventojai. Jų širdyse tiek daug gerumo, meilės, šilumos ir kitokių gerų jausmų, kuriais dalijasi su kiekvienu praeiviu, draugu, šeimos nariu ar net priešu. Angelai yra pasiryžę blogį pakeist į gėrį ir visokiais būdais stengiasi tai įvykdyti.
Bet kai nepavyksta tai ką turėjo atlikti, jie įsiunta. Jie gali net nužudyti kažką nekaltą, bet to niekada niekas nesužinos. Angelui panorėjus – išlenda balti kaip sniegas ir tobulo grožio sparnai, į kuriuos žiūrėdami vampyrai pamirštą apie viską kas dedasi aplinkui. Sparnai tarsi užhipnotizuoja kraujasiurbius. Be to angelai turi ir dar galių:
 • Angelai kaip jau supratot turi gebėjimą skraidyti
 • Kai jie uždainuoja – viskas aplink nušvinta kitom spalvom, tai hipnotizuoja
 • Jie turi galią pasiglemžti kito galias
 • Ir dar viena žmogiška galia. Jie sugeba įtikinti kievieną. Kartais net ir Demonus.

Angelai maitinasi žmonių maistu, kai kurie kartais geria žmonių kraują jog taptų stipresni, bet to taip at niekas nežino. Tai jų egzistencijos paslaptis, kuri negali tapti atskleista.
Angelus galima nužudyt tik paaukojus galingiausiąją demonę.


ELFAI

Elfai yra gamtos vaikai. Be augalijos ir gyvunijos jie netektų jėgų, o kuo švaresnėje aplinkoje yra, tuo tampa stipresni ir galingesni. Elfų akys ir nagai keičia spalvą nuo nuotaikų kaitos. Elfai atrodo kaip visi žmonės: turi dvi ranka, dvi kojas ir panašiai. Kai susižeidžia-žaizda gana greitai sugyja. Elfai yra labai miklūs, klastingi padarėliai bei kerštingi, bet niekada neišduota savo žmogaus. Gamtos žmogučiai yra labai stiprūs, tad su jais kautis ir kovot neverta.
Elfai minta augalais. Juos galima nužudyt tik panaudojus tam tikrų žolelių nuodus.

INCUBIAI/SUCUBĖS

Tai rasė atsiradusi nežinia iš ko, nors manoma, kad tai yra pusiau demonai pusiau vampyrai, kurie nusprendę energiją semtis iš sekso ar kitų pasitenkinimo. Jie priklauso blogųjų padarų pusei. Šios būtybės neturi jokio demoniško pavidalo, turi tik žmogaus pavidalą, tolį patį kurį turėjo nuo gimimo. Vieni jais yra jau gimę, nes tėvai buvo tėvai buvo toki kaip jie, kiti toki tapo, nes kažkada buvo nužiūrėti demono, o vėliau ragana bandžiusi prieš juos panaudoti bet kokius kerus.
Jie išgyvena tik maitindamiesi seksu, aistra, pasitenkinimu. Buvimas šalia incubiu ar sucubės nekenkia niekam išskyrus žmogui, nes jo energija vis silpsta, o jei mylisi su šiuo padaru pastoviai žmogui yra neišvengiama mirtis, nebent ragana užkerėtų jį, kad tuo būdu padaras jam nekenktų, nors ir savintūsi iš jo energiją.
Šios rasės atstovai mirti gali tiktai jeigu nesimaitina jų būdu, arba jei ragana užkeri sidabrinį durklą kuris būna pamerktas į demono kraują ir vėliau bet kas perdūręs su šiuo durklu incubį ar sucubę, nužudo jį.
 • Greitesni, galingesni, protingesni, mažiau emocionalūs nei paprasti žmonės.
 • Kaikurie iš jų gali turėti papildomas galias, dauguma jų susiję su manipuliacija, matytmu jausmų, sapnų, minčių ar panašių dalykų.
 • Be sekso (arba aistros, pasitenkinimo ar panašiai) ilgiausiai ištveria keturias dienas, vėliau pradeda silpnėti.
 • Juos sunku atskirti nuo žmonių jeigu jį elgiasi neišsiduodami, nors angelai iškarto pajaučia jų neigiamą energiją.


RAGANOS/RAGANIAI

Tai rasė kuri atsirado su lyg pačios pirmos rasės atsiradimu. Jie ištikro yra kaip parasti žmonės, išvaizda niekuo nesiskiriantys, nėra nei už juos fizine jėga stipresni, nei proto neįgyja daugiau vien dėl to, kad yra paveldėję raganiškų galių. Ragana ar raganium negalima tapti, juo jau gimstama, tai paveldima iš protėvių, senelių ar tėvų. Ne visos kartos šeimoje turi tų galių. Jie įgauna galių tik tada kai jų giminaitis turintis kraujo ryšių su juo būna prie pat mirties. Jeigu miršta, visos galios persiduoda paveldėtojui galių, jei nemiršta, jis būna silpnesnis, bet labai lengvai gali ištreniruoti ir išlavinti galias.
Visų triukų su savo kerais ir viskuo jie išmoka iš kitų raganų, raganių, knygų ar tiesiog patyrę didžiulį emocinį smūgį, jos pačios išsiveržia iš žmogaus ir jam net nereikia galvoti tuo metu apie burtažodį ar kažką, jam tereikia panorėti kažką padaryti.

 • Ši rasė yra neutrali, patys pasirenka ar padėti kuriai pusei ar išviso nesikišti į šituos reikalus.
 • Stipresni gali pasidaryti tada kai kuo daugiau iš raganės/iaus giminės miršta turinčių galių asmenų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://theneverendinghorror.forumlt.com
 
RASIŲ APRAŠYMAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
It's a sin :: we willl teach you how to live ::  WHY IS IT SO HOT IN HERE? o.o :: LEICESTERIO REIKALAI-
Pereiti į: